Biz Kimiz

If Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd. Şti. dünya çapında uluslararası ticaret ile uğraşan girişimci ve büyüme odaklı bir firmadır. Tecrübeli ekibimiz ile dünya genelinde müşterilerimize tedarik konusunda ve Türkiye'deki üretici firmalara ihracat konusunda yardımcı olmaktayız. Müşterilerimize yaklaşık 50 yıllık bir firmanın gücü ile aynı zamanda küçük ve işini tutku ile yapan bir ekibin esnekliğini ve kişiye özel hizmet anlayışını sunmaktayız.

If, günümüzün baş döndürücü bir hızla değişen iş dünyasında bilgi, organizasyon ve rehberliğin giderek artan öneminin farkındadır. Yerel altyapımız ve müşteri ağımızı kullanarak ticaret potansiyelini artırmak ve çözüm üretmek için tedarikçilerimizin yanında yer almaktayız. Yaklaşık 50 yıldır Türkiye pazarına sunduğumuz hizmetlerimizi artık bütün dünyaya taşımaktayız.

Amacımız doğru müşteriye, doğru ürünü, doğru fiyatta ve zamanında teslim etmek için tedarikçilerine ve müşterilerine adil davranan, güvenilir ve uzun vadeli bir iş ortağı olabilmektir. Başarımızın kaynağı, kapsamlı uluslararası bağlantılarımız ve alım ve satımdaki güçlü yaklaşımımız ile tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile stratejik ortak olabilmemizdir.

Yenilikçi anlayışı ve güvenilir yapısı ile If, sizler ve müşterileri ile aynı dili konuşabilen ve her iki kültürü de anlayıp değer veren iş ortağınızdır.

6.000m2'lik deposu, köklü ve güçlü finansal yapısı ile If, büyük siparişler kadar parçalı yüklemeleri de verimli bir maliyet ile yönetebilmektedir.
If, uluslararası ticarete açılan kapınızdır.

Detaylı bilgi için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Duyurular

MOBITEX 2019 GÜNEY AFRİKA

CIFF GUANGZHOU 2019